fa-IRen-US

درباره‌ی مهندسین مشاور سازواره نو

این شرکت فعالیت خود را در تاریخ 1361/6/6 با تایید صلاحیت سازمان برنامه و بودجه، برای انجام خدمات مشاوره پروژه های عمرانی در زمینه معماری آغاز نمود و با ارائه‌ی خدمات زیر به جامعه مهندسان مشاور پیوست:

انجام و عرضه‌ی خدمات فنی و مشاوره‌ای از قبیل خدمات و مطالعات در مراحل شناسایی، توجیه فنی و اقتصادی طرح‌ها، تهیه‌ی نقشه و اسناد و مدارک و مشخصات اجرایی طرح‌ها، نظارت بر حسن اجرا و انجام خدمات مشاوره‌ای مربوط به دوره‌ی بهره‌برداری و نگهداری و یا انجام مجموعه‌ی مشاوره و ساخت به طور توام.

مهندسین مشاور سازواره نو طی این مدّت پروژه‌های متفاوتی را در زمینه‌های معماری، شهرسازی، طراحی شهری، معماری داخلی، سازه، مقاوم‌سازی، کنترل مضاعف و تحقیقاتی انجام داده است که توضیحات مختصری در رابطه با برخی از پروژه‌های انجام یافته اخیر یا در دست انجام ارائه می‌شود.

مهندسین مشاور سازواره نو در تاریخ 1372/5/17 به عنوان مهندس مشاور منتخب شهرداری تهران برگزیده شد.

مهندسین مشاور سازواره نو عضو جامعه‌ی مهندسان مشاور ایران، انجمن صنفی مهندسان مشاور معمار و شهرساز، انجمن صنفی انبوه سازان، سازمان نظام مهندسی استان تهران، شرکت توسعه بین‌الملل آسیا، شرکت صدور خدمات فنی و مهندس ایرانیان و شرکت فرا عمران خوزستان است.

این شرکت از اردیبهشت ماه 1376 نیز با کسب امتیاز درجه یک از نظام هدایت و کنترل ساخت و ساز شهری تهران بزرگ در امر تشکیل پرونده، صدور پروانه، کنترل کیفی، عدم خلاف و پایان کار ساختمان در محدوده‌ی کلیه مناطق شهری تهران تا سال 1381 فعال بوده است.

توضیح:

مهندسین مشاور سازواره نو از تاریخ 1361/6/6 با نام شرکت سازواره و از تاریخ 1367/3/30 با تغییر نام به سازواره نو (با تایید صلاحیت مجدد سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور) فعالیت می نماید.

مدیران و سهام‌داران

قدرت اله قزل ایاغ
مدیر عامل

کارشناسی ارشد معماری، سال 1354 از دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران

بهروز نیک اختر
مدیر فنی و اجرایی

کارشناسی ارشد معماری، سال 1355 از دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران

عباس هومانی‌مجد‌آبادی‌نو
مدیر طراحی سازه و مقاوم سازی

کارشناسی عمران_عمران و کارشناسی ارشد عمران_سازه، سال 1372 و 1377 از دانشگاه آزاد اسلامی یزد و دانشگاه صنعتی اصفهان

فرشاد عمرانی فرد
مدیر پروژه های اجرایی و دستگاه نظارت

کارشناسی مهندسی عمران_عمران، سال 1378 از دانشکدانشگاه آزاد اسلامی تهران مرکزی

گواهی‌نامه‌ها

با ما در تماس باشید
 • تلفن تماس:

  خط یک: 50 8500 22 (021)

  خط دو: 80 8500 22 (021)

 • ایمیل:

  روابط عمومی: sazco@sazco.com

 • نشانی:

  تهران، خیابان پاسداران، نگارستان نهم، بن بست مینو 1، شماره 3

اخبار و مقالات
mangakakalot